Amerika Vizesi

Amerika Vizesi

Defalarca kere Amerika vizesi başvurusu yapmanıza rağmen onay alamadınız mı? Bu noktada sizlerin bireysel başvurularının konsolosluk tarafından onay almamasının tek sebebi, istenen evrakların tamamlanmamasından kaynaklı olabilir! vizeislemlerim.com olarak, sizlere bu alanda kurumsal dokunuşlar yapıyor, binlerce kişinin vize alma konusunda çektiği sıkıntıların üstesinden geliyor!

 

Siz de bu alanda cazip fırsatları değerlendirmek ve vize alma konusunda yaşadığınız sıkıntıları bir kenara bırakmak açısından hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu kapsamda Amerika vizesi alma konusunda binlerce kişiye yardımcı olmuş, sizlerin de basit dokunuşlar ile vize almanızı destekleyecek ve konsolosluktan onay almanız koşulunda yardımcı olacak doğru hizmet anlayışlarını sunmaktan geri kalmıyoruz. Bu noktada firma olarak, her daim “müşteri memnuniyeti” esaslı çalıştığımız gibi, her geçen gün daha fazla kişi tarafından ortak tercih olarak görülmekteyiz. Bilindiği gibi Amerika, birçok kişinin “hayaller ülkesi” olarak adlandırdığı alandır! Gerek kısa süreli seyahatleriniz için, gerek öğrenci vizeleri için, gerek kısa veya uzun vade de çalışma vizeleri almak adına sizleri en iyi şekilde temsil eden firmamız, bu noktada tamamen destekçiniz olmak ve her daim sizlere tüm dürüstlüğüyle hizmet sunabilmek adına burada bekliyor!

amerika vizesi

Tercihinizi hemen bizden yana kullanabilir, Amerika vizesi alma noktasında bireysel başvurular ile yaşanması muhtemel sıkıntıları bir kenara bırakabilirsiniz. Günümüzde her gün Amerikan konsolosluklarına yapılan başvurular, maalesef ki bireysel küçük hatalar sebebiyle “ret” almaktadır. Bunun tamamen önüne geçebilme konusunda öncü çözümler sunan firmamız, sizleri her daim desteklemekte ve konsolosluklar üzerinde temsil etmektedir!

Amerika vizesi almak oldukça kolay!

Neden bireysel başvurular ile zaman kaybedesiniz ki? Bu işi layığı ile sunan vizeislemlerim.com sitesi, bugüne kadar sunmuş olduğu eşsiz hizmetlerle beraber her daim ön plana çıkmanıza olanak sağlıyor. Artık Amerika vizesi alma konusunda yaşanan tüm sıkıntıları bir kenara bırakmak ve cazip avantajlardan faydalanmak fazlası ile söz konusu! Siz de hemen başvurularınızı tamamlamak ve en basit şekilde vizeleri onaylatmak açısından bizi tercih edin! Peki, bir vize alabilmek için en önemli detaylar hangileridir?

 

  1. Sicilin mutlaka temiz olması önemlidir.
  2. Eğer öğrenci vizesi alınacaksa, eğitim aldığınız okula ilişkin bir belge veya mezuniyetinizi temsil eden diplomalar
  3. Pasaport için uygun görülmüş olan fotoğraflar
  4. DS 160 formunun doğru doldurulması
  5. Tüm evrakların eksiksizce tamamlanması

 

Bu hizmet anlayışlarını layığı ile sunan vizeislemlerim.com sitesi, her daim sizleri ön planda tutmak ve kolayca Amerika vizesi alma konusunda desteklemektedir.

Profesyonel bir başvuru yapmak istiyorsanız: Amerika vize acentesi.

 

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: