BLS İspanya Vizesi

BLS İspanya Vizesi

BLS, Türkiye ve diğer pek çok ülkede İspanya vizeleri alabilmenizi sağlayan, aynı zamanda konsolosluk görevi gören bir firmadır. 2016 yılı itibariyle İspanya, tüm çalışmalarını ve vize süreçlerini BLS üzerinden sağlamaktadır. Peki, BLS İspanya vizesi nasıl alınır? İspanya, AB ülkesi olmasından dolayı kitlelere geçici Schengen vizeleri vererek, ülkelerini gezme ve aynı zamanda iş / eğitim olanaklarından faydalanma konularında yardımcı olmaktadır. Genel anlamda oldukça gelişmiş ve Avrupa standartlarında önemli bir rol oynayan İspanya, her geçen gün değerini ve önemini arttırmaktadır.

BLS International İspanya Vizesi için Gerekli Evraklar

BLS International İspanya vizesi alabilmek adına evrakların eksiksiz olarak tamamlanması çok büyük önem taşımaktadır. Aksi halde tekrardan başvuru yapmak zorunda kalabilir, eksik evraklar için ciddi zaman kayıpları yaşayabilirsiniz. Sizlerden talep edilen evrak ve belgeler;

  1. 10 yılı aşmamış pasaport, pasaportun minimum 2 sayfası boş olmalı ve 1 yıl daha geçerliliği olmalıdır.
  2. 2 adet yeni çekilmiş biyometrik fotoğraf
  3. Öğrenciyseniz öğrenci belgesi veya diploma fotokopisi
  4. Çalışansanız maaş bordrosu ve sigorta bordroları
  5. Bankanızın son 6 aya ait hesap hareketleri
  6. Seyahat sağlık sigortaları talep edilebilir. (uzun süreli konaklamalar için)
  7. Adli sicil kaydı, nüfus cüzdanı aslı ve fotokopileri, ikametgah kaydı
  8. Uçak biletleri rezervasyonu

 

Ve diğer pek çok evrak / belgeye ulaşabilmek adına hemen siz de 2017 yılı itibariyle BLS ile iletişim kurabilirsiniz. BLS yetkilileri, detaylı bir dokümanı tarafınıza iletip, vize alabilmeniz için gerekli olan tüm belgeler hakkında sizleri bilgilendirmektedir.

Ben vize işlemleri ile uğraşamam, işlemlerimi profesyonel bir firma yapsın diyorsanız, önerimiz mutlaka VizeyeBasvur.com ekibi ile irtibata geçmeniz.

 

BLS İspanya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Ortalama 7 iş günü içerisinde BLS İspanya vizesi olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza sunulacaktır. Bu noktada ise başvuru süreçlerini hemen tamamlayıp, sizler de sorunsuz bir şekilde vize takiplerinizi gerçekleştirebilirsiniz. BLS, kendi uygulaması üzerinden sizlere bir takip numarası verir ve vizenizin durumlarına istinaden tüm hareketlilikleri bu sistem üzerinden sorgulamanıza yardımcı olur.

Günümüzde her yıl binlerce vatandaş, İspanya seyahatlerini gerçekleştirebilmek açısından BLS İspanya vizesi araştırmaları yapmaktadır. Sizleri bu konu hakkında bilgilendiren yazar kadromuz, temel olarak bir İspanya vizesi alabilmeniz için önemli olan evraklar, süreçler ve temel olarak ülke bilgilerini de sunduğu metinlerle sağlamaktadır! Başvurularınızı hemen gerçekleştirebilir, siz de ülkeyi sorunsuzca ziyaret edip, vize süreciniz boyunca İspanya’nın tarihi ve muhteşem havasını soluma fırsatlarına ulaşabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan İspanya Vizesi başlıklı makalemizde İspanya ve İspanya vizesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: